بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۵۴۴
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵

تبریک سفیر ایران در مسکو به ملت ایران و حسن روحانی

سفیر کشورمان در مسکو گفت: برگزاری انتخابات را به ملت ایران و حسن روحانی و جریان اعتدال و اصلاحات تبریک گفت.
تدبیر24»مهدی سنایی در کانال تلگرام خود نوشت: انتخابات اردیبهشت ۱۳۹۶ با همه شکوهش و حتی مناظرات با وجود کاستی هایش برگ زرین دیگری است در تاریخ مردمسالاری معاصر ایران و دستاوردی بزرگ برای نظام اسلامی که در جهانی ملتهب و منطقه ای پر آشوب انتخاباتی عظیم با آرامشی مثال زدنی برگزار نمود.  در طول چند سال گذشته شاهد انتقادات گاهی غیر منصفانه و در روزهای اخیر شاهد موج تخریب و تهمت های بی سابقه نسبت به دولتمردان نیز بودیم اما نتیجه این انتخابات علاوه بر کارآمدی مردمسالاری در جمهوری اسلامی ایران نشان رشد آگاهی و فهم عمیق مردم و خواست آنان برای آرامش،ثبات،اصلاحات،تغییر تدریجی،تعامل با جهان و پیشرفت و اقتدار کشور است.
باشد که گروه های سیاسی با آسیب شناسی این انتخابات برای آینده در مسیر ارتقاء بیش از پیش تراز فعالیت های سیاسی و رعایت موازین قانونی و اخلاقی گام بردارند.
این پیروزی متعلق به همه مردم ایران است و رهبری بزرگواری که همیشه برگزاری پر شور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را یک اصل مهم دانسته و بر آن پافشاری کرده اند.
انتخابات ایران مظهر شکوه و عظمت ملتی انقلابی با تمدنی چند هزار ساله و با سلایق گوناگون است و باید امید داشت،ا ز صبح پس از انتخابات همه احزاب و گروه ها در تمام عرصه ها به یاری دولت بشتابند که مشکلات و دردهای مشترکی که مردم عزیز ایران به ویژه در زمینه اقتصادی دارند با اتحاد و انسجام ملی برطرف شود.
درود بر مردم ایران و نخبگان آن که عشق و مهر خویش به این سرزمین را هم در عرصه های مقاومت و هم در زمینه سیاست همیشه به خوبی به نمایش گذاشته اند.همچنین سپاس بسیار از هموطنان مقیم روسیه که حضوری گسترده در این انتخابات داشتند و مشارکتی سه برابر بیشتر از سال ۱۳۹۲ را در انتخابات ثبت کردند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: