بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 16
کد خبر: ۷۸۵۵۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰

گفت و گوی کوتاه رئیس جمهوری با مردم؛امروز ساعت 18

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری قرار است ساعت 18 امروز - شنبه- با مردم ایران از طریق صدا و سیما سخن بگوید.
تدبیر24»این گفت وگو علاوه بر شبکه خبر از طریق حساب رسمی اینستاگرام وی نیز پخش شود.
حجت الاسلام و المسلمین یکی از 4 نامزد دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری است که بنابر اعلام رسمی ستاد انتخابات کشور، تا این لحظه 22 میلیون و 796 هزار و 468 رای از 38 میلیون و 914 هزار و 470 رای صحیح را کسب کرده است.
این انتخابات همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس دهم از ساعت 8 صبح جمعه 29 اردیبهشت در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 24 همان روز ادامه داشت.
گفته می شود نتیجه نهایی این دور از انتخابات ریاست جمهوری ساعت 14 شنبه توسط عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور اعلام خواهد شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: