بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۷۸۵۶۹
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
رئیس ستاد روحانی در خراسان رضوی:

مردم فراتر از پیش‌بینی‌ها عمل کردند/برگزاری جشن پیروزی در مشهد

رییس ستاد روحانی در استان خراسان رضوی ضمن بیان این مطلب که حامیان رئیس جمهور باید شکرخدا را بجای آورند، گفت: از طرفداران آقای روحانی خواهشمندیم همچنان آرامش و متانت خود را حفظ کنند، جشن پیروزی طی آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد.
تدبیر24»حسین امینی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به مشارکت عظیم مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: مشارکت عظیم مردم همه را غافلگیر کرد و این نشان‌دهنده هوشیاری و وقت شناسی مردم است که احساس کردند باید به صحنه بیایند و پشتوانه جدیدی را برای جمهوری اسلامی به ثبت برسانند.

وی با بیان اینکه مردم فراتر از تمام نظرسنجی ها و پیش بینی‌ها عمل کردند، تصریح کرد: از هواداران دکتر روحانی تقاضا داریم همانطور که در رای گیری پشتوانه‌ای برای ایران و ایشان بودند، در طول چهارسال آینده هم مجددا پشتیبان دولت باشند تا دولت بهتر از گذشته بتواند به برنامه‌ها و وعده‌هایی که داده عمل کند.

امینی اظهار کرد: پس از هماهنگی های لازم، فردا یا پس فردا جشن پیروزی که در واقع جشن پیروزی مردم ایران است را در مشهد برگزار خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین از تمامی مسئولین برگزارکننده انتخابات اعم از مسئولین اجرایی، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، دهیاری‌ها، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی که انتخابات را در فضایی آرام و در امنیت کامل برگزار کردند تشکر و قدردانی می‌کنیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: