نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۷۸۵۶۹
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
رئیس ستاد روحانی در خراسان رضوی:

مردم فراتر از پیش‌بینی‌ها عمل کردند/برگزاری جشن پیروزی در مشهد

رییس ستاد روحانی در استان خراسان رضوی ضمن بیان این مطلب که حامیان رئیس جمهور باید شکرخدا را بجای آورند، گفت: از طرفداران آقای روحانی خواهشمندیم همچنان آرامش و متانت خود را حفظ کنند، جشن پیروزی طی آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد.
تدبیر24»حسین امینی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به مشارکت عظیم مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: مشارکت عظیم مردم همه را غافلگیر کرد و این نشان‌دهنده هوشیاری و وقت شناسی مردم است که احساس کردند باید به صحنه بیایند و پشتوانه جدیدی را برای جمهوری اسلامی به ثبت برسانند.

وی با بیان اینکه مردم فراتر از تمام نظرسنجی ها و پیش بینی‌ها عمل کردند، تصریح کرد: از هواداران دکتر روحانی تقاضا داریم همانطور که در رای گیری پشتوانه‌ای برای ایران و ایشان بودند، در طول چهارسال آینده هم مجددا پشتیبان دولت باشند تا دولت بهتر از گذشته بتواند به برنامه‌ها و وعده‌هایی که داده عمل کند.

امینی اظهار کرد: پس از هماهنگی های لازم، فردا یا پس فردا جشن پیروزی که در واقع جشن پیروزی مردم ایران است را در مشهد برگزار خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین از تمامی مسئولین برگزارکننده انتخابات اعم از مسئولین اجرایی، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، دهیاری‌ها، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی که انتخابات را در فضایی آرام و در امنیت کامل برگزار کردند تشکر و قدردانی می‌کنیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: