بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۵۷۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸

قدردانی معاون پارلمانی رئیس جمهور از تکرار حماسه حضور و اعتماد مجدد به دولت تدبیر و امید

معاون پارلمانی رئیس جمهور روز شنبه با انتشار بیانیه ای از حضور گسترده اقشار مختلف مردم در پای صندوق های رای و تکرار حماسه ای دیگر قدردانی کرد.
تدبیر24»حسینعلی امیری تاکید کرد: اعتماد مجدد ملت به جناب آقای دکتر روحانی و دولت تدبیر و امید به رغم همه تخریب ها و بداخلاقی های هفته های اخیر، نشان می دهد که مردم ایران، مردمی فهیم، صبور، موقعیت شناس و قدرشناس هستند که در بزنگاه های تاریخی با حضور خود در صحنه، دشمنان را ناامید می کنند.
وی افزود: همانگونه رهبر معظم انقلاب تاکید فرمودند پیروز واقعی انتخابات، مردم و نظام جمهوری اسلامی هستند و با توجه به این رهنمود، امروز که رقابت های انتخاباتی به پایان رسیده باید همه مردمی را که با لبیک به دعوت رهبر انقلاب در پای صندوق های رای حضور یافتند، فارغ از اینکه به کدام نامزد رای دادند، پیروز این رویداد بزرگ ملی بدانیم.
معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: انتخابات 29 اردیبهشت نشان داد که مردم آگاه ایران به رغم مشکلات موجود و تبلیغات منفی دشمنان خارجی و برخی بداخلاقی ها و تخریب های داخلی، به جناب آقای دکتر روحانی و دولت وی اعتماد دارند. این اعتماد مجدد مسئولیت دولتمردان را برای خدمت بیشتر به همه مردم ایران دو چندان می کند.
امیری با تبریک حماسه حضور ملت در انتخابات، اظهارداشت: مردم ایران با حضور باشکوه و سرنوشت ساز خود در صحنه انتخابات اقتدار، امنیت، آرامش و توسعه و پیشرفت کشور را برای سال ها بیمه کردند.
وی ابراز امیدواری کرد که همه جناح ها، گروهها و تشکل های سیاسی با وحدت و همدلی و با ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده خود به رئیس جمهور منتخب و دولت وی کمک کنند تا توسعه و پیشرفت کشور سرعت بیشتری بگیرد و بهترین خدمات به مردم اقصی نقاط کشور ارائه شود، چرا که این حداقل حق صاحبان اصلی کشور و انقلاب است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: