بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 16
کد خبر: ۷۸۶۱۶
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
واکنش عادل الجبیر به پیروزی حسن روحانی

انتخابات ایران یک موضوع داخلی است

وزیر امور خارجه عربستان در واکنش به پیروزی مجدد حسن روحانی گفت که انتخابات ریاست جمهوری در ایران تنها یک موضوع داخلی است.
تدبیر24»عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان در کنفرانس خبری مشترک با رکس تیلرسون همتای آمریکایی‌اش در ریاض در پاسخ به سوالی درباره انتخاب مجدد حسن روحانی به عنوان رئیس‌جمهور ایران گفت: انتخابات ریاست جمهوری ایران یک موضوع داخلی است. ما تنها به عملکرد ایران توجه می‌کنیم نه به سخنان آنها.

وزیر امور خارجه آمریکا نیز که به همراه رئیس‌جمهور کشورش به ریاض سفر کرده است، در این کنفرانس خبری از احتمال گفت‌وگو با محمدجواد ظریف همتای ایرانی‌اش خبر داد و گفت که وی هیچ‌گاه تلفن را روی کسی که قصد تعامل دارد، قطع نکرده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: