نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۷۸۶۱۶
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
واکنش عادل الجبیر به پیروزی حسن روحانی

انتخابات ایران یک موضوع داخلی است

وزیر امور خارجه عربستان در واکنش به پیروزی مجدد حسن روحانی گفت که انتخابات ریاست جمهوری در ایران تنها یک موضوع داخلی است.
تدبیر24»عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان در کنفرانس خبری مشترک با رکس تیلرسون همتای آمریکایی‌اش در ریاض در پاسخ به سوالی درباره انتخاب مجدد حسن روحانی به عنوان رئیس‌جمهور ایران گفت: انتخابات ریاست جمهوری ایران یک موضوع داخلی است. ما تنها به عملکرد ایران توجه می‌کنیم نه به سخنان آنها.

وزیر امور خارجه آمریکا نیز که به همراه رئیس‌جمهور کشورش به ریاض سفر کرده است، در این کنفرانس خبری از احتمال گفت‌وگو با محمدجواد ظریف همتای ایرانی‌اش خبر داد و گفت که وی هیچ‌گاه تلفن را روی کسی که قصد تعامل دارد، قطع نکرده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: