بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۷۸۶۲۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰

پیام تبریک نخست وزیر و وزیر امور خارجه ژاپن به «روحانی» و تاکید بر گسترش روابط دوجانبه

شینزو آبه نخست ‌وزیر و فومیو کیشیدا وزیر امورخارجه ژاپن در پیام‌هایی جداگانه، پیروزی حسن روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفتند.
تدبیر24»«آبه» در پیام خود خطاب به روحانی آورده است: به عنوان نماینده دولت و ملت ژاپن انتخاب مجدد جنابعالی را به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران از صمیم قلب تبریک عرض می نمایم.
نخست وزیر ژاپن در بخشی از پیام خود با یادآوری دیدارش با حسن روحانی، بر نقش مهم ایران در منطقه خاورمیانه اشاره کرد و گفت که امیدوار است تهران همچنان نقش خود را در برقراری صلح در این منطقه ایفا نماید.
در این پیام که در روزنامه ژاپن تایمز چاپ شده، شینزو آبه یادآور شده است: پیروزی شما در انتخابات ریاست جمهوری ایران نشانه اعتماد به مسیر تعاملات بین المللی است که جنابعالی در پیش گرفته اید.
او همچنین در بخشی از پیام خود خواستار گسترش روابط دوجانبه و توسعه مناسبات میان دو کشور شده است.
«فومیو کیشیدا» وزیر امور خارجه ژاپن نیز در پیام خود با تبریک انتخاب مجدد حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری بر نقش ایران در برقراری صلح و ثبات در خاورمیانه تاکید کرد و خواستار افزایش روابط میان تهران و توکیو شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: