بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۶۲۸
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
آسوشیتدپرس:

روحانی گفت که ایرانیان صلح و دوستی می خواهند

آسوشیتدپرس روز شنبه به نقل از حسن روحانی رئیس جمهوری ایران نوشت: پیام انتخابات روز جمعه که وی را برای یک دوره چهار ساله دیگر در این مقام ابقا کرد، صلح و دوستی با جهان است.
تدبیر24»روحانی پس از پیروزی با اکثریت 57 درصدی از بیش از 41 میلیون رای اخذ شده، در یک سخنرانی که از تلویزیون پخش شد، گفت: این انتخابات نشان داد که ایران آماده بهبود و گسترش روابط دوستانه با جهان بر اساس احترام متقابل و منافع ملی خود است.
وی افزود: مردم ایران توهین، تحقیر و تهدید را نخواهند پذیرفت که مهم ترین پیامی است که ملت ما انتظار دارد که همه به ویژه قدرت های جهانی بشنوند. ایران در دوره ریاست جمهوری روحانی به توافق هسته ای 2015 بی سابقه ای دست یافت که بر اساس آن لغو تحریم های اقتصادی بین المللی، رقم خورد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: