بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۷۸۶۲۹
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰

شمخانی انتخاب مجدد روحانی به ریاست جمهوری را تبریک گفت

نماینده رهبر معظم انقلاب و دبیرشورای عالی امنیت ملی با صدورپیامی انتخاب مجدد حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به ریاست جمهوری اسلامی ایران را به وی تبریک گفت.
تدبیر24»دراین پیام آمده است: حضور گسترده و حماسی آحاد ملت شریف ایران در دوازدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باردیگر قدرت نرم جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشید و پایه های اقتدار و امنیت این نظام الهی را بیش از پیش استحکام بخشید.
وی دراین پیام می افزاید: بی شک انتخاب مجدد جنابعالی که از دوستان و یاران و همرزمان قدیمی رهبرمعظم انقلاب در سال های سخت مبارزات ضد استبدادی و حماسه جاوید دفاع مقدس هستید نماد اعتماد مجدد آحاد مردم به ارزشهای انقلابی و توانمندیهای مدیریتی جنابعالی برای هدایت دستگاه عظیم اجرایی کشور به سوی اهداف عالی اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی است.
دریادارشمخانی دراین پیام آورده است: برگزاری باشکوه، امن و منظم این انتخابات درشرایط بسیار حساس منطقه صرف نظر از ارزش های سیاسی آن، جلوه روشنی از قابلیت ها و ظرفیت های امنیتی و انتظامی کشور و تجربه، درایت و تلاش شبانه روزی و غیر آشکار مجموعه مدیران و کارکنان دستگاه های ذیربط در کشور بوده و سندی افتخار آمیز در مسیر اعتلای ایران اسلامی و افزایش امنیت در کشور است.
اینجانب با سپاس از ملت شریف و قدر شناسمان در داخل و خارج از کشور و مجموعه نامزدهای محترم و ستادهای آنان که با تلاشی مسوولانه زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور، رقابتی و امن را فراهم کردند اعتماد مجدد مردم به جنابعالی و ارتقاء حمایت ملت از جنابعالی را که سرمایه ای ارزشمند و مایه دلگرمی و افزایش دهنده انگیزه در خدمت رسانی است را به سهم خود تبریک عرض نموده و تداوم توفیقات شما برادر ارجمند را از درگاه ایزد متعال آرزومندم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: