بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۶۳۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰

نبیه بری انتخاب دوباره حسن روحانی را تبریک گفت

«نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان روز شنبه در پیامی به حسن روحانی انتخاب دوباره وی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
تدبیر24»در پیام بری آمده است: باعث خرسندی است که به شما بخاطر موفقیت در کسب اعتماد ملت عزیز ایران و انتخاب دوباره به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران تبریک بگویم.
رئیس پارلمان لبنان افزود: جشن بزرگ دموکراسی که کشور شما شاهد آن بود و مشارکت گسترده مردم در آن که بالاتر از نمونه های مشابه در دنیاست باعث خرسندی ماست.
بری همچنین برای روحانی در دوره دوم ریاست جمهوری اظهار امیدواری کرد.
در همین حال «جنبش امل» هم که نبیه بری رهبری آن را برعهده دارد در بیانیه ای جداگانه پیروزی حسن روحانی در انتخابات را به وی تبریک گفت.
بر اساس نتایج اعلام شده دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حسن روحانی با کسب بیش از 23 میلیون رای و 57 درصد آراء بار دیگر به عنوان رئیس جمهوری ایران انتخاب شد.
بیش از 70 درصد مردم ایران در این انتخابات شرکت کردند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: