نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۷۸۶۵۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳

گزینه کلیدی برانکو مردد شد؛ فقط به این شرط پرسپولیسی می‌شوم

مهاجم سابق استقلال برای پیوستن به پرسپولیس دچار شک و تردید شده است.
تدبیر24»سرخپوشان پایتخت به دنبال جذب بازیکنان مدنظر برانکو هستند و تاکنون شجاع خلیل زاده و گادوین منشا را به خدمت گرفتند. 

رحیم زهیوی مهاجم سابق استقلال خوزستان قابلیت بازی در 2 پست دارد. براین اساس برانکو تاکید ویژه ای برای جذب این بازیکن به مسئولان پرسپولیس داشته است. 

سرخپوشان پایتخت با به خدمت گرفتن منشا مهاجمان زیادی در خط حمله در اختیار دارند. براین اساس رحیم زهیوی برای پیوستن به این تیم دچار شک و تردید شده است.

مهاجم سابق استقلال خوزستان دوست دارد در تیمی بازی کند که در ترکیب اصلی قرار بگیرد و همین موضوع باعث شده که وی برای پیوستن به سرخپوشان پایتخت مردد باشد. 

البته مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس قصد جدایی از پرسپولیس را دارد و در صورت جدایی این بازیکن جا برای زهیوی در پرسپولیس باز می شود. 

به هر حال باید دید زهیوی در نهایت با چه تیمی قرارداد می بندد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: