بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 16
کد خبر: ۷۸۶۵۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳

گزینه کلیدی برانکو مردد شد؛ فقط به این شرط پرسپولیسی می‌شوم

مهاجم سابق استقلال برای پیوستن به پرسپولیس دچار شک و تردید شده است.
تدبیر24»سرخپوشان پایتخت به دنبال جذب بازیکنان مدنظر برانکو هستند و تاکنون شجاع خلیل زاده و گادوین منشا را به خدمت گرفتند. 

رحیم زهیوی مهاجم سابق استقلال خوزستان قابلیت بازی در 2 پست دارد. براین اساس برانکو تاکید ویژه ای برای جذب این بازیکن به مسئولان پرسپولیس داشته است. 

سرخپوشان پایتخت با به خدمت گرفتن منشا مهاجمان زیادی در خط حمله در اختیار دارند. براین اساس رحیم زهیوی برای پیوستن به این تیم دچار شک و تردید شده است.

مهاجم سابق استقلال خوزستان دوست دارد در تیمی بازی کند که در ترکیب اصلی قرار بگیرد و همین موضوع باعث شده که وی برای پیوستن به سرخپوشان پایتخت مردد باشد. 

البته مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس قصد جدایی از پرسپولیس را دارد و در صورت جدایی این بازیکن جا برای زهیوی در پرسپولیس باز می شود. 

به هر حال باید دید زهیوی در نهایت با چه تیمی قرارداد می بندد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: