بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۶۸۲
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
محمد شریعتمداری:

مردم از حضور بدون اعلام برنامه رسمی ستادها در خیابان ها و میادین جدا خودداری کنند

رئیس ستاد دکتر حسن روحانی با صدور بیانیه ای ضمن قدردانی از مردم بخاطر رعایت قانون‌مداری و همکاری با خادمان ملت، از شهروندان و هم میهنان خواست که از حضور بدون اعلام برنامه رسمی ستادها، در خیابان‌ها و میادین جدا پرهیز کنند.
تدبیر24»محمد شریعتمداری در این بیانیه که عصر امروز -یکشنبه- منتشر شد، از مردم شریف ایران تقاضا کرده است به منظور رعایت حال شهروندان و هم‌میهنان گرانقدر و جلوگیری از مزاحمت‌ها و ازدحام و اختلال درآمد و شد و بها ندادن به عده‌ای که ممکن است بخواهند این شیرینی پیروزی ملت ایران را در کام‌شان تلخ کنند، از حضور بدون اعلام برنامه رسمی ستادها در خیابان‌ها و میادین جدا پرهیز کنید.

**متن کامل بیانیه محمد شریعتمداری بدین شرح است:
مردم شریف ایران
با حضور حماسی شما مردان و زنان روشن‌بین و فرهیخته خصوصا نخبگان و جوانان مسئولیت‌شناس و مسئولیت‌پذیر و زمان‌شناس ایران اسلامی، 29 اردیبهشت ماه در تقویم سیاسی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روزی ماندگار ثبت و ضبط شد.
به شکرانه این نعمت بزرگ هم‌وطنان و علاقه مندان به تفکر و منش روحانی، با هدف گرامیداشت این دستاورد ارزشمند روز شنبه 30 اردیبهشت ماه شما ملت بزرگ در جشن باشکوه پیروزی خودتان غریو شادی سر دادید و این پیروزی بزرگ را به رخ جهانیان کشیدید.
اینجانب وظیفه خود می‌دانم به نمایندگی از همه اعضای ستادها و کانون‌های تبلیغاتی جناب آقای دکتر روحانی از آفرینش این شور و نشاط توسط ملت بزرگوار کشورم، تقدیر و تشکر نمایم تقاضا کنم به منظور رعایت حال شهروندان و هم‌میهنان گرانقدر و جلوگیری از مزاحمت‌ها و ازدحام و اختلال در آمد و شد و بها ندادن به عده‌ای که ممکن است بخواهند این شیرینی پیروزی ملت ایران را در کام‌شان تلخ کنند، از حضور بدون اعلام برنامه رسمی ستادها در خیابان‌ها و میادین جدا پرهیز کنید.
از همراهی و همکاری شما مردم عزیز و فهیم با نیروهای خدوم ملت و به ویژه رعایت قانون‌مداری سپاس‌گزارم.
محمد شریعتمداری
رئیس ستاد دکتر حسن روحانی»
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: