تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 22
کد خبر: ۱۰۴۸۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
توسط موسسه خیریه کنشگران توسعه پارس و سازمان مردم نهاد NRC نروژ انجام می شود:
تدبیر24»سه میلیارد کمک نقدی و غیرنقدی در مناطق زلزله زده کرمانشاه توسط موسسه کنشگران توسعه پارس (گندم) و سازمان مردم نهاد NRC  نروژ در مناطق زلزله زده کرمانشاه طی  دو مرحله  توزیع میشود .
این کمک ها شامل  200 تخته چادر، 996 کارت هدیه بانکی و نصب و راه اندازی 49 چشمه دستشویی و حمام 24 کانکس کلاس درس و 40 رادیاتور برای گرمایش مدرسه است که در حال توزیع است .

به گزارش خبرنگار تدبیر24، در ابتدای وقوع زلزله، موسسه کنشگران توسعه پارس باهماهنگی فرماندار شهرستان سرپل ذهاب و با همکاری هلال احمرشهرستان اقدام به شناسایی و اولویت بندی خانواده های نیازمند جهت توزیع 200 تخته چادر نمود،در ادامه کارت نقدی با همراهی وشناسایی سازمان بهزیستی بین  996 خانوار توزیع و شیوه ی استفاده از این کارتها به خانواده ها آموزش داده شد. در نهایت با حمایت سازمان آب و فاضلاب و اداره برق 24 واحد (39 چشمه) دستشویی و حمام نصب شد و برای هر واحد حمام، آبگرمکن های برقی تهیه و نصب گردید.

این کمک ها در 25 منطقه روستایی تحت پوشش  و 6 منطقه درشهرسرپل ذهاب در دومرحله با هدف تامین بخش مهمی از نیازهای اولیه وثانویه زلزله زدگان  تهیه شده است .
انجمن پناهندگان نروژ (NRC) یکی از سازمان هایی است که دراین راستا همراه گندم بوده و در چهار زمینه ی توزیع چادر، کارت های نقدی، نصب کانکس های دستشویی و حمام و برگزاری کلاس های آموزشی فعالیت نموده است.

جهت اطمینان از توزیع مناسب این امکانات، پیمایش تلفنی و مصاحبه حضوری با گروهی از خانواده ها انجام شد و سرویس های بهداشتی و چادرهای توزیع شده مورد بازدید قرار گرفت.
شایان ذکر است : موسسه کنشگران توسعه پارس (خیریه گندم) که پس از وقوع زلزله 7.3 ریشتری در کرمانشاه حاضر شده، توانسته است با مجوز وزارت کشور (بافیا) و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمانشاه اقدام به جذب منابع از سوی سازمان های بین المللی مختلف نموده و گامی  در رفع مشکلات مردم کرمانشاه بردارد.

تنظیم : م.م محمدی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها