مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد اکرمی

مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد

وزارت امورخارجه و رسانه‌های اصلی دولت پیش از اینها باید در بین حوزه‌های علمیه، روحانیون، اهل قلم و اهل بیان حاضر می‌شدند و شرایط قبل و بعد از توافقنامه برجام را تبیین می‌کردند.
پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی تاجرنیا

پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی

با توجه به مطرح‎شدن بحث بازبینی در شورای ساختاری اصلاحات، گفته شده است که همان ساختار قدیم شورا محور قرار گیرد. مشکل اصلی این است که اولا اصلاحات فقط بحث سازماندهی‎اش مطرح نیست، بلکه بحث گفتمان آن هم است.
سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 21
کد خبر: ۱۰۴۸۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
توسط موسسه خیریه کنشگران توسعه پارس و سازمان مردم نهاد NRC نروژ انجام می شود:
تدبیر24»سه میلیارد کمک نقدی و غیرنقدی در مناطق زلزله زده کرمانشاه توسط موسسه کنشگران توسعه پارس (گندم) و سازمان مردم نهاد NRC  نروژ در مناطق زلزله زده کرمانشاه طی  دو مرحله  توزیع میشود .
این کمک ها شامل  200 تخته چادر، 996 کارت هدیه بانکی و نصب و راه اندازی 49 چشمه دستشویی و حمام 24 کانکس کلاس درس و 40 رادیاتور برای گرمایش مدرسه است که در حال توزیع است .

به گزارش خبرنگار تدبیر24، در ابتدای وقوع زلزله، موسسه کنشگران توسعه پارس باهماهنگی فرماندار شهرستان سرپل ذهاب و با همکاری هلال احمرشهرستان اقدام به شناسایی و اولویت بندی خانواده های نیازمند جهت توزیع 200 تخته چادر نمود،در ادامه کارت نقدی با همراهی وشناسایی سازمان بهزیستی بین  996 خانوار توزیع و شیوه ی استفاده از این کارتها به خانواده ها آموزش داده شد. در نهایت با حمایت سازمان آب و فاضلاب و اداره برق 24 واحد (39 چشمه) دستشویی و حمام نصب شد و برای هر واحد حمام، آبگرمکن های برقی تهیه و نصب گردید.

این کمک ها در 25 منطقه روستایی تحت پوشش  و 6 منطقه درشهرسرپل ذهاب در دومرحله با هدف تامین بخش مهمی از نیازهای اولیه وثانویه زلزله زدگان  تهیه شده است .
انجمن پناهندگان نروژ (NRC) یکی از سازمان هایی است که دراین راستا همراه گندم بوده و در چهار زمینه ی توزیع چادر، کارت های نقدی، نصب کانکس های دستشویی و حمام و برگزاری کلاس های آموزشی فعالیت نموده است.

جهت اطمینان از توزیع مناسب این امکانات، پیمایش تلفنی و مصاحبه حضوری با گروهی از خانواده ها انجام شد و سرویس های بهداشتی و چادرهای توزیع شده مورد بازدید قرار گرفت.
شایان ذکر است : موسسه کنشگران توسعه پارس (خیریه گندم) که پس از وقوع زلزله 7.3 ریشتری در کرمانشاه حاضر شده، توانسته است با مجوز وزارت کشور (بافیا) و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمانشاه اقدام به جذب منابع از سوی سازمان های بین المللی مختلف نموده و گامی  در رفع مشکلات مردم کرمانشاه بردارد.

تنظیم : م.م محمدی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها