مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد اکرمی

مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد

وزارت امورخارجه و رسانه‌های اصلی دولت پیش از اینها باید در بین حوزه‌های علمیه، روحانیون، اهل قلم و اهل بیان حاضر می‌شدند و شرایط قبل و بعد از توافقنامه برجام را تبیین می‌کردند.
پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی تاجرنیا

پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی

با توجه به مطرح‎شدن بحث بازبینی در شورای ساختاری اصلاحات، گفته شده است که همان ساختار قدیم شورا محور قرار گیرد. مشکل اصلی این است که اولا اصلاحات فقط بحث سازماندهی‎اش مطرح نیست، بلکه بحث گفتمان آن هم است.
سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 21
کد خبر: ۱۱۱۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
بموجب اين حكم، اعضاء ستاد تشديد مبارزه با احتكار و اختفاء كليه كالاهاى وارداتى ويا توليد شده با مواد اوليه وارداتى با نرخ رسمى معين مى نمايم
تدبیر24»محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی اعضای ستاد تشدید مبارزه با احتكار و اختفاء كالا را منصوب کرد.
به گزارش تدبیر24 متن این حکم به شرح ذیل است :

به نام خدا
جناب اقاى حسن يونس سينكى(رئيس)
معاونت اقتصادى بازرگانى
جناب اقاى نوابى رياست سازمان حمايت از مصرف كنندگان و توليد كنندگان
جناب اقاى انصارى رياست سازمان تعزيرات
سلام
بموجب اين حكم آقايان را بعنوان اعضاء ستاد تشديد مبارزه با احتكار و اختفاء كليه كالاهاى وارداتى ويا توليد شده با مواد اوليه وارداتى با نرخ رسمى معين مى نمايم تا با استفاده از ظرفيتهاى سازمان حمايت و سازمان تعزيرات و كليه سازمانهاى دولتى استانى و بكارگيرى از توان خارق العاده مردمى ودر رأس انها انجمن ها و اتحاديه هاى توليدكنندگان و بازرگانان همراه و متدين هستند كه منافع خود را در آرامش و رضايت عموم ملت ايران جستجو ميكنند، در اطلاع رسانى انها از مراكز اختفاء واحتكار و هم همكارى انان در رسيدگى ها و بازرسى ها و همچنين استفاده از ظرفيت فوق العاده فضاى مجازى ، در تحقق اين هدف بر اساس برنامه تهيه شده اقدام نماييد . كليه استانداران و فرمانداران محترم و روساى سازمانهاى استانى همكارى لازم با آن ستاد معمول خواهند داشت .

شريعتمدارى
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها