دلواپسان در خط مقدم کودتای ارزی هشی

دلواپسان در خط مقدم کودتای ارزی

این روزها بازار ارز و سکه با چنان نوساناتی مواجه شده‌ که هیچ ‌کارشناسی این تحولات را مبتنی بر منطق علم اقتصاد نمی‌داند.برخی تحلیلگران این روند را برگرفته از روابط بین‌المللی ایران و حضور خارجی‌ها در بازار ایران می‌دانند و عده‌ای دیگر انگشت اتهام را به سمت مخالفان داخلی دولت نشانه می‌روند و آنها را متهم به دستکاری در بازار می‌کنند.
رقص تیترهای شکلاتی در جاده های روزنامه ای آساره کیانی

رقص تیترهای شکلاتی در جاده های روزنامه ای

از لابه لای محرومیت های روزنامه ای، مهاجرت ها و محدودیت های قلمی؛ دوستت دارم روزنامه
يکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 19
کد خبر: ۷۷۹۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
دبیر کل جمعیت ایران پاک :
نامزدهای ریاست جمهوری را به "چالش ۶۰ ثانیه سکوت" در ابتدای هر برنامه خود در رسانه در هفته پایانی دعوت می کنم
تدبیر24»دبیر کل جمعیت ایران پاک به خبرنگار ما گفت،آنچه امروز در صحنه تبلیغات و مناظرات ریاست جمهوری شاهد آن هستیم تلاشهای مستمر نامزدها جهت اعلام مقصر( برای آنچه که به زعم آنان کاستی ها و نواقص اجرایی است) می باشد.

وی اشاره کرد، کاندیداها بخاطر هیجانات ناشی از کاندیداتوری، جایگاه امروز خود را بدرستی نمی بینند و حلاجی نمیکنند،  در حالی که دستِ کم هزار و ششصد و اندی نفر برای قرار گیری در این موقعیت ثبت نام کردند و چه بسا کسانی که از ابتدای انقلاب داعیه چنین مسندی را داشته اند که امروز یا در توانشان نیست یا در این عرصه حضور ندارند و حتی به عرصه رقابت راه نیافتند.
به هر حال بد نیست به هر شش نامزد انتخابات یادآوری شویم که اکنون شما از سوی نظام صاحب صلاحیت برای اداره کشور و تصدی بالاترین مقام اجرایی شناخته شده اید. در کمتر از یک هفته مردم تشخیص خود را اعلام خواهند نمود که کدامیک از کاندیداها صلاحیت بیشتری دارند. به هر ترتیب یک نفر از شش نامزد ریاست جمهوری انتخاب خواهد شد. و یک سوال اساسی برای رای دهندگان و ناظران بر انتخابات وجود خواهد داشت که با طرح این همه تقصیر و اشکال، رئیس جمهور چگونه به اداره کشور خواهد پرداخت؟


این فعال سیاسی و نامزد انتخابات شورای شهر تهران در ادامه گفت، بازتاب نامناسبی از مسائل مطرح شده در مناظرات در اذهان عموم خواهد ماند که با هیچ هزینه ای جبران نخواهد شد. این در حالی است که هر کدام از مسائل مورد اشاره دامان هر شش نامزد را که امروز جزو رجل سیاسی کشور هستند خواهد گرفت. این نکته نیز مغفول نماند که شیوه مناظرات تا حد زیادی بر نحوه انتخاب مردم اثر گذاشته و معیار انتخاب از انتخاب اصلح و خدمتگزار به انتخاب پرخاشگر و افشاگر تغییر خواهد نمود.
محمد علی طالبی افزود شرایط حاکم بر مناظره سوم باعث شد که به عنوان دبیرکل جمعیت ایران پاک پیشنهاد  "چالش ۶۰ ثانیه سکوت" (به شرط تفکر ) در ابتدای هر برنامه را به کاندیداهای ریاست جمهوری ارائه دهم؛ تا بجای تعیین مقصر که نه وجههء قانونی و نه کارکرد عمومی دارد به تبیین برنامه های خویش در خصوص معضلات پیش رو بپردازند. ویدرپایان یادآور شد این پیشنهاد به روسای محترم ستادهای نامزدهای انتخاباتی ارسال شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها