مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد اکرمی

مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد

وزارت امورخارجه و رسانه‌های اصلی دولت پیش از اینها باید در بین حوزه‌های علمیه، روحانیون، اهل قلم و اهل بیان حاضر می‌شدند و شرایط قبل و بعد از توافقنامه برجام را تبیین می‌کردند.
پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی تاجرنیا

پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی

با توجه به مطرح‎شدن بحث بازبینی در شورای ساختاری اصلاحات، گفته شده است که همان ساختار قدیم شورا محور قرار گیرد. مشکل اصلی این است که اولا اصلاحات فقط بحث سازماندهی‎اش مطرح نیست، بلکه بحث گفتمان آن هم است.
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 22
کد خبر: ۹۴۷۳۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری در گفتگو با تدبیر24:
امروز چند میلیون خانوار ما با فقر دست و پنجه نرم می کنند اما هیچ گاه عقاید و شخصیت و بزرگی خود را با پول معاوضه نمی کنند. ممکن است عده انگشت شماری این کار را انجام دهند اما ما باید به فکر درآمد افزایی مردم باشیم
تدبیر24»سید ابوالفضل رضوی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در گفتگو با خبرنگار تدبیر24 در خصوص بحث اشتغال در مناطق محروم گفت :مهمترین دغدغه مقامات کشور بحث اشتغال است. اشتغال یک عظم ملی را می طلبد و مردان میدانی و عمل می خواهد. در مورد روستاها می توانیم بگوییم که یا غفلت داشتیم یا برنامه نداشتیم. نگاه ما این بود که اشتغال روستایی به ایجاد زیر ساخت ها در روستا کفایت می کند.
در سال 1395 با همکاری همه دستگاهها توانستیم 156 هزار شغل ایجاد کنیم. ما این برنامه را داریم که برای سال 96 بین 280 تا 300 هزار شغل ایجاد کنیم که با تصویب آینن نامه اجرایی 1.5 میلیارد دلار برداشت از صندوق توسعه ملی این برنامه شتاب می گیرد و گمان من این است که با برنامه ای که در برنامه ششم توسعه تکلیف شده است متوسط شغل سالانه برای روستاییان و عشایر 384 هزار نفر باشد و در صورتی که بتوانیم مسائل و مشکلات 5 هزار روستا را هم در سال حل کنیم انشالله این برنامه محقق خواهد شد.

رضوی در خصوص فرهنگ سازی اقتصادی در مناطق روستایی به خبرنگار ما گفت : مردم ما مردم بزرگی هستند. امروز چند میلیون خانوار ما با فقر دست و پنجه نرم می کنند اما هیچ گاه عقاید و شخصیت و بزرگی خود را با پول معاوضه نمی کنند. ممکن است عده انگشت شماری این کار را انجام دهند اما ما باید به فکر درآمد افزایی مردم باشیم. این وظیفه حکومت است که مردم زندگی مناسب و درخور شان خود را داشته باشند. از پیامبر پرسیدند آزاد ترین مردم چه کسی است؟ پیامبر فرمودند آزاد ترین مردم بی نیاز ترین آنها است.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها